Побудова кар`єри та професійного розвитку: у Добропіллі провели тренінги для пересеенців

- Реклама -

Вчора, 4 квітня,  у приміщенні Добропільського міського центру зайнятості відбулися тренінг «Побудова кар’єри та професійного розвитку» та інформаційний семінар для ВПО. Заходи провели в рамках проведення загальнообласних інформаційно-консультаційних заходів щодо сприяння зайнятості внутрішньо переміщених осіб

Під час семінару начальник відділу організації працевлаштування населення Марина Крижановська ознайомила присутніх з новою формою роботи з вразливими на ринку праці групами населення за підходом кейс-менеджмент.

Завданням новітньої технології є забезпечення підтримки і надання допомоги безробітним, які відносяться до соціально незахищених верств населення. В ході таких тренінгів у безробітних розвиваються необхідні навички пошуку роботи, підготовки резюме, проходження співбесіди, закріплення на робочому місці та іншого.

По завершенні заходу було проведено презентацію послуг центру зайнятості, надано інформацію з питань пошуку роботи, професійного навчання та відкриття власної справи.

- Реклама -