В Добропіллі затримали водія-наркомана

- Реклама -

Під час профілактичного відпрацювання на дорогах Покровської (Красноармійської) оперативної зони, правоохоронці не тільки встановлюють факти порушення Правил дорожнього руху, а ще й виявляють інші факти порушення закону. В тому числі — незаконний обіг наркотичних речовин.

Так у місті Добропілля, для перевірки документів був зупинений автомобіль «Таврія». Під час перевірки 33-річного водій зізнався, що має при собі марихуану. У присутності понятих у правопорушника був виявлений паперовий згорток з речовиною рослинного походження, зовні схожою на наркотичну. Водій пояснив правоохоронцям,що восени цього року знайшов кущ дикорослої коноплі, зірвав, висушив та виготовив марихуану для власного вживання.

Наркотична речовина була вилучена правоохоронцями і направлена на дослідження.

У відношенні правопорушника відкрите кримінальне провадження за ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво,виготовлення,придбання,зберігання,перевезення чи пересилання наркотичних засобів,психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту». Тепер водію-наркоману загрожує позбавлення волі строком до 3 років.

- Реклама -