У Покровську правоохоронці зустрілися з порушниками шкільної дисципліни

- Реклама -

Співробітники Покровського відділу поліції разом із представниками Служби у справах дітей та кримінально-виконавчої інспекції зустрілися з проблемними учнями загальноосвітньої школи № 4 та розповіли їм про необхідність дотримання правил поведінки в школі та відповідальность за вчинення правопорушень.

Інспектори ювенальної превенції поліції систематично відвідують навчальні заклади нашого міста і проводять профілактичні бесіди із порушниками шкільної дисципліни. На цей раз профілактично-попереджувальна зустріч відбулась з 8 учнями 6-10 класів однієї з покровських шкіл.

Сім хлопців та одна дівчина, які навчаються в старших класах ЗОШ №4 — постійно провокують конфлікти із однолітками, запізнюються на уроки, прогулюють шкільні заняття, не звертають увагу на зауваження вчителів. Це і стало приводом того, аби викликати порушників на спеціально створену комісію і окремо поспілкуватися з кожним з них, з’ясувати причини їх протиправної поведінки, попередити про її наслідки та дати час на виправлення.

Інспектор ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай розповіла школярам про кримінальну та адміністративну відповідальність за вчинення правопорушень. Правоохоронець не оминула і питання шкідливого впливу на молодий організм куріння, алкогольних і енергетичних напоїв.

Після бесіди учні-порушники пообіцяли зробити належні висновки і переглянути своє ставлення до навчання.

- Реклама -