Покровчан навчали залучати ресурси на реалізацію проектів

- Реклама -

28 березня у приміщенні Молодіжного хабу Покровська відбувся тренінг з фандрейзингу, організований громадською організацією «Місто-сад».

«Місто-сад» — ініціатива, що створює публічні простори як платформу для формування активного громадянського суспільства. Окрім цього організація залучає відомих спікерів і тренерів для підсилення потенціалу та можливостей місцевих активістів.

Своїм досвідом з учасниками тренінгу ділився Роман Британчук — експерт по залученню ресурсів, роботі з партнерами та нетворкінгу.  На його рахунку залучення партнерів, в тому числі понад 50 компаній, серед котрих: Facebook, Intel, Microsoft,Vodafone, KIA Motors, 1 + 1 media та ін.

На практичному курсі з фандрейзингу учасникам розповіли про стратегії залучення партнерів,кейси успішних і неуспішних практик залучення фінансових та інших ресурсів та особливості фандрейзингу для проектів у сфері благоустрою.

Говорили на тренінгу і про те, як проводити краудфандингові кампанії, ефективно співпрацювати з бізнесом, партнерами і спонсорами.

- Реклама -