«Нам дуже важливо вистояти в інформаційній війні»: у Покровську відбувся круглий стіл з представниками СБУ

- Реклама -

Вже чотири роки на території України триває війна. Весь цей час Служба безпеки України стоїть на сторожі захисту державного суверенітету та спокою громадян. Усвідомлюючи масштаб викликів, окрім своїх щоденних прямих обов’язків, співробітники СБУ проводять регулярні зустрічі з представниками громадянського суспільства, журналістами і органами місцевого самоврядування, розуміючи, що інформаційна сфера перетворилась на ключову арену гібридної війни.

Сьогодні, 27 березня, така зустріч відбулась і у Покровську.

Тема круглого столу – «Агресія РФ проти України: історичні паралелі та сучасний вимір». Серед учасників зустрічі були полковники СБУ Валерій Удовиченко та Лапутіна Юлія, представники ЗМІ, історики та студентська молодь.

«Ми зібрали цікаві історичні факти і розсекретили частину архівів для того, щоб розібратись та проаналізувати ситуацію, яка склалась у нас в країні, — розказала полковник СБУ Юлія Лапутіна. – Нам треба подумати над тим, як вистояти в цій дуже складній інформаційній боротьбі».

Розглядались на зустрічі питання історичних передумов створення псевдодержавних утворень, окупації і анексії територій інших країн, ролі церкви та маніпулятивних технологій у сучасних умовах.

Планується, що такі заходи будуть постійними і найближчим часом Служба безпеки України буде організовувати  відкриті майданчики для діалогу.

- Реклама -