Легальна зайнятість та протидія торгівлі людьми: у Покровському центрі зайнятості провели семінар для безробітних

- Реклама -

З метою попередження випадків торгівлі людьми, які трапляються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон, служба зайнятості регулярно проводе профінформаційні семінари. Так, 22 березня, у Покровському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість» на тему «Торгівля людьми» за участі представника Громадської приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини Артема Безрука.

«Кількість громадян України, які потрапляють у ситуації торгівлі людьми, з кожним роком стрімко зростає», — розпочала захід начальник відділу активної підтримки безробітних Колесникова Софія.

Під час заходу безробітні були проінформовані стосовно високої ймовірності стати жертвами торгівлі людьми у випадку не офіційного працевлаштування за межами України та про мінімізацію таких ризиків шляхом користування послугами лише тих суб’єктів підприємницької діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном, які мають відповідну ліцензію Мінсоцполітики. Також, слухачі були проінформовані про можливість отримання юридичних послуг від Громадської приймальні м.Покровськ Української Гельсінської спілки з прав людини.

По закінченню заходу були надані контакти горячої лінії, на які можна звернутися за допомогою до спеціалістів при наявності фактів домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації: +380800500335 та веб-портал la-strada.org.ua.

- Реклама -