Рятувальники Покровська закликають перевірити стан електропроводки

- Реклама -

Рятувальники ДПРЗ-9 ГУ ДСНС України у Донецькій області регулярно проводять серед населення профілактичні бесіди з метою недопущення різноманітних надзвичайних ситуацій. Адже нерідко люди страждають саме від своєї необачності та безвідповідальності.

Вчора, 22 березня, рятувальники ДПРЧ-51 провели роз’яснювальну роботу з мешканцями м. Покровськ, зосередивши їхню увагу на необхідності перевірити власну оселю щодо пожежної безпеки: з’ясувати стан електропроводки, розеток, електричних проводів та побутової техніки і у разі необхідності – відремонтувати або замінити пошкоджені або несправні елементи.

Рятувальники радили пильно слідкувати, щоб в подовжувачі електричного струму не було підключено одночасно декілька потужних приладів – холодильник, телевізор, кімнатний обігрівач, адже перевантаження мережі цілком ймовірно призведе до замкнення струму та подальшого займання.

Крім того, слід упевнитись у безпечній роботі побутових опалювальних систем та приладів, за найменшої підозри щодо несправності котла, печі чи каміна – негайно запросіть спеціаліста для огляду та ремонту.

Ще одним важливим питанням безпеки залишаються правила поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів. Фахівці ДСНС розповсюдили тематичні листівки та надали громадянам професійні рекомендації.

- Реклама -