В ДонНТУ провели семінар представники провідної ІТ-компанії України

- Реклама -

В Донецькому національному технічному університеті для студентів і викладачів факультетів КНТ і КІТАЕР пройшов черговий семінар від фахівців компанії «QuartSoft», із якою ВНЗ уклав договір про партнерство у вересні 2017 року.

Як повідомляється на сторінці ДонНТУ у Фейсбуці, тема семінару – «Архітектура ігрових додатків». У якості доповідачів виступили техлідери відділу GameDev компанії Артем Пащенко та Павло Бурлей.

Артем розпочав семінар із розповіді про те, що таке архітектура додатків і детально зупинився на тому, які існують її види.

Павло Бурлей продовжив виклад матеріалу й розповів аудиторії про те, що таке код і як можна його виміряти, про причини, які провокують появу «поганого» коду, а також про принципи та правила «чистого» кодування.

Окремо торкнулися теми рефакторингу – покращення існуючого коду.

По завершенні семінару Марина Борисенко, менеджер з персоналу «QuartSoft», в цілому охарактеризувала діяльність компанії і наголосила на тому, що вона зацікавлена в молодих і здібних фахівцях. Тож, студенти ДонНТУ можуть розглядати роботу в компанії як один із можливих шляхів свого працевлаштування.

- Реклама -