Марихуана, ацетильований опій та прекурсори: поліція Покровська та Селидового затримали любителів наркотиків

- Реклама -

У Покровську під час патрулювання вулиць міста, правоохоронці звернули увагу на підозрілого чоловіка. Під час перевірки документів та огляду особистих речей 36-річного мешканця м. Родинське, були виявлені два медичних шприца з наркотиком. Чоловік зізнався, що наркозілля виготовив самостійно та зберігав «для себе».

Аналогічне виправдання було і у 45-річної мешканця м. Українськ. Коли правоохоронці Селидового отримали оперативну інформацію про те, що чоловік зберігає вдома наркотики, одразу завітали до його оселі. Під час проведення обшуку були виявлені медичні шприци з прекурсором та марихуана. Чоловік і раніше притягався до кримінальної відповідальності за аналогічні злочини.

В обох випадках наркотичні речовини та прекурсори вилучені і направлені на експертизу для подальшого дослідження.

Відносно зберігачів заборонених речовин відкриті кримінальні провадження за ч.1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Санкція цієї статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 3 років.

- Реклама -