Добропільський центр зайнятості провів семінар для роботодавців: які питання підіймалися на заході

- Реклама -

13 березня Добропільський міський центр зайнятості провів виїзний семінар для роботодавців в Шахівській сільській раді (об’єднана територіальна громада) на тему «Послуги служби зайнятості роботодавцям та їх значення в налагодженні тісної співпраці центрів зайнятості з підприємствами, установами, організаціями і фізичними особами – підприємцями».

На відкритті заходу з роботодавцями Вікторія Бугаєць розповіла, що служба зайнятості сьогодні активно реформується у сервісну соціальну службу, яка оперативно реагує на потреби ринку праці, ознайомила роботодавців  з впровадженням нових форм роботи у діяльності служби зайнятості у 2018 році та її пріоритетні напрямки.

Роботодавцям було запропоновано прийняти участь у програмі «Український донецький куркуль», отримати фінансову підтримки від Данської Ради у справах Біженців з метою створення нових робочих місць для внутрішньо переміщених осіб та осіб, які постраждали від конфлікту і запрошено 21 березня прийняти участь у конференції з представниками Данської ради з питань Біженців, яка відбудеться у центрі зайнятості. Учасники ознайомились з проектом підтримки підприємництва Чеської недержавної гуманітарної організації «Людина в біді».

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями центру зайнятості Валентина Гончарова наголосила, що мета візиту – налагодження та розширення співпраці з об’єднаною територіальною громадою, інформування про послуги служби зайнятості, які надаються для роботодавців, у тому числі й дистанційно через електронні сервіси. Детально поінформувала присутніх про порядок отримання компенсації єдиного соціального внеску, компенсації роботодавцям витрат на заробітну плату у разі працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, порядок організації громадських та інших робіт тимчасового характеру, адже це дієвий спосіб розширення сфери прикладання праці, надання можливості місцевим мешканцям працювати на території громади.

У семінарі взяли участь 16 роботодавців, які  отримали вичерпну інформацію щодо легалізації зайнятості, законодавства про працю та зайнятість населення, можливості фінансової підтримки з боку служби зайнятості та грантодавців. Цей семінар – один із прикладів плідної співпраці Добропільського міського центру зайнятості та  Шахівської об'єднаної територіальної громади — першої та єдиної, на теперішній час, об’єднаної громади Добропільського району.

                

- Реклама -