Ці діти стали гордістю поліції Донеччини

- Реклама -

16 дітей з "Ліги майбутніх поліцейських" вступили до провідних Вишів України. Половина з них обрали професію поліцейського. Знайти своє покликання, повірити у власні сили та зробити перші кроки у доросле життя хлопцям та дівчатам допомогла поліція Донеччини.

Студенти та курсанти, вчорашні випускники шкіл фронтової Донеччини, розпочали навчання у Києві, Дніпрі, Харкові та діляться радістю зі своїми наставниками, правоохоронцями. Саме поліція у кінці 2015 року допомогла їм об’єднатися у патріотичний рух та змінити своє життя.

Це потужний старт «Ліги майбутніх поліцейських» на загальноукраїнському рівні. На сьогодні аналогів такій організації в Україні немає.

Перший «випуск» Ліги – це діти, які стояли у витоків створення молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських». Більшість з них – з «гарячих точок»: Мар’їнки, Красногорівки, Гранітного, Авдіївки тощо.

Для того, щоб подолати величезний конкурс та потрапити до провідних навчальних закладів країни, хлопці та дівчата завзято вчилися під вибухами снарядів, місяцями жили без світла, води та газу.

За кожну дитину переживає очільник поліції Донеччини В’ячеслав Аброськін, який був ініціатором того, аби Ліга отримала офіційний статус та молодь могла реалізовувати свої ідеї на практиці.

У лавах Ліги вони дорослішали на очах у поліцейських, розкривали власні можливості. Деякі, спостерігаючи, як працює поліція в зоні АТО, змінили свою позицію. Так, талановита Катерина Трофіменко з прифронтового Гранітного, яка отримала «золоту медаль» та планувала стати хіміком, вступила до Національної академії внутрішніх справ України. Дівчина обрала професію експерта-криміналіста та за 4 роки обіцяє повернутися та служити людям у рідному селищі.

Аліна Кирилова з обстрілюваної Красногорівки, яка вчилася на бухгалтера у коледжі Донецька, після окупації міста рішуче забрала документи, повернулася до рідної школи та по закінченні стала курсантом Донецького юридичного інституту. Дівчина мріє працювати у поліції з дітьми та допомагати їм – саме так, як підтримували Аліну та інших школярів з лінії розмежування правоохоронці Донеччини.

Усього до Донецького юридичного інституту на факультет правоохоронної діяльності вступили відразу 5 лігівців. Крім Аліни, курсантські погони також наділи учасники маріупольської ланки Ліги — Світлана Трандафілова, Дар`я Чевічалова, Катерина Авраменко та Артур Застєнкін. Даша – сирота, її виховувала бабуся, однак дівчина зуміла добитися своєї мети та стати гордістю родини та поліції Донеччини.

Підтримка поліції стала вирішальною і для Наталі Хасхачик з Маріуполя, батько якої рано помер та не побачив, як донька втілила у життя його мрію. Дівчина розповіла, що тато завжди мріяв працювати в органах внутрішніх справ, але не склалося, й він став залізничником. Ця мрія передалася й донці, яка сьогодні є курсантом Харківського національного університету внутрішніх справ. Батько би пишався дівчиною: Наталя займається «тхеквондо» і неодноразово посідала перші місця у спарингах на змаганнях.

Разом з нею вчаться також Катерина Головата, Олена Земляна з Покровська та Ігор Шевельов з Бахмуту.

Валерія Чиріна, яка протягом року очолювала Лігу у місті Слов’янську, тепер разом з Вікторією Левченко з селища Нікольського (колишнє Володарське) представляє Донеччину у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

На північ регіону родина Лери переїхала з Авдіївки під час найжорстокіших обстрілів терористів. Під керівництвом цієї цілеспрямованої дівчини із залізним характером Ліга стала відомою не тільки на території своєї області, але й у Києві — школярка брала участь у молодіжній конференції та представила діяльність своєї ланки широкому загалу.

«Майбутній поліцейський» з Покровська Олександр Паримський обрав для себе Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ.

— Своїм вступом до університету завдячую участі у Лізі. Вирішальну роль у виборі професії зіграв момент, коли поліцейські завітали до моєї школи, — каже хлопець.

Варто зазначити, що серед учасників Ліги спадкових працівників поліції немає, всі діти вирішили вступити до вишів МВС в результаті участі у молодіжній організації.

Ці діти — майбутнє нової поліції та України, і яким воно буде цілком залежить від них. Керівництво поліції Донеччини продовжує слідкувати за долею молоді, підтримувати студентів й курсантів та чекає на талановитих молодих фахівців, які у подальшому будуть відроджувати поліцію та рідну область.

- Реклама -