Мешканців Мирнограду запрошують на виїзні прийоми спеціалістами ПФУ (Графік)

- Реклама -

Три дні поспіль у Мирнограді спеціалісти Пенсійного фонду України будуть проводити виїзні прийоми городян. Мешканців міста запрошують прийняти участь у заходах.

27 березня в Мирноградському відділені поштового зв`язку № 1 відбудеться виїзний прийом громадян начальником управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові Тетяною Петрівною Качмар з метою надання індивідуальних консультацій.

Початок об 11:00.

28 березня в Мирноградському відділені поштового зв`язку № 7 відбудеться виїзний прийом громадян першим заступником начальника управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові Ларисою Іванівною Лисенко з метою надання індивідуальних консультацій.

Початок об 11:00.

29 березня у Мирноградському міському центрі зайнятості відбудеться семінар для безробітних за участю начальника відділу адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації управління Пенсійного фонду України в м. Димитрові Оксани Анатоліївни Кирилової з метою інформування громадян щодо важливості офіційного працевлаштування, залучення до veb-порталу електронних послуг Пенсійного фонду.

Початок о 10:00.

 

- Реклама -