Вперше у Покровську проходить навчання від Інституту лідерства та управління Українського католицького університету

- Реклама -

У період з 24 по 26 березня вперше у місті Покровськ проходить навчання з громадської активності від відомого в Україні Інституту лідерства та управління Українського католицького університету. Серія тренінгів стала можливою завдяки проекту «Майстерня активних»

Впродовж першого дня навчання тренер Олег Конотопцев допомагав активістам розібратись з питаннями демократії, її видами та інструментами для громадськості, які б могли ефективно впливати на владу та органи місцевого самоврядування.

Олег Конотопцев — кандидат наук з державного управління, доцент кафедри регіонального розвитку та місцевого самоврядування Харківського регіонального інституту Національної академії державного управління при Президентові України, експерт з питань місцевого самоврядування, виборчого законодавства, електронного урядування та суспільних комунікацій.

Темою його доповіді стало актуальне питання активного громадянства і демократії, а також ролі громадського активіста у суспільстві.

До навчання долучились активні жителі з Покровська, Мирнограду, Добропілля та Українська.

Попереду у учасників тренінгу ще заняття з інструментів планування, моніторингу реалізації проектів та ефективної комунікації.

- Реклама -