«Майбутні поліцейські» з Мирнограду закликали громадян добровільно «роззброюватись»

- Реклама -

Учасники "Ліги майбутніх поліцейських" спільно із наставниками-правоохоронцями під час спільного патрулювання міста, розповідали про те, яка відповідальність передбачена   законом за несанкціоноване зберігання зброї, до яких трагічних наслідків приводить збереження  бойових "сувенірів" та чи передбачена відповідальність за добровільну здачу зброї.

Кожної п'ятниці правоохоронці Покровської оперативної зони заступають на посилене чергування "вихідного дня" під час публічних інструктажів. Цього разу до публічного інструктажу нарядів поліції в Мирнограді долучились і учасники "Ліги майбутніх поліцейських". Під час заходу керівництво Мирноградського відділення поліції озвучили оперативну обстановку в місті та розповіли про поставлені завдання  на період патрулювання.

Про це повідомляє

Покровський відділ поліції.

Цього разу сумісна діяльність поліцейських і "майбутніх поліцейських" була орієнтована на інформування громадян про небезпеку, на яку наражають люди себе та своїх близьких, незаконно зберігаючи зброю та боєприпаси. Лігівці розповідали містянам, що з 1 квітня стартує "Місячник добровільної здачі зброї", скориставшись яким, громадяни можуть позбавитися небезпечних "знахідок" й "схованок" та уникнути суворого покарання. А ось тим, хто цим не скористається —  загрожує до 7 років позбавлення волі. Це передбачено ч. 1 ст.263 «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Аби громадяни знали куди можна звернутись за більш детальною інформацією, лігівці залишали їм інформаційні листівки.

"Ми впевнені, що завдяки профілактичній роботі, власники нелегальної зброї замиляться  про небезпеку, на яку наражають себе, близьких та оточуючих, та видадуть її правоохоронцям" — зауважив мирноградський "майбутній поліцейський". 

 

- Реклама -