Очільник поліції Покровська провів «пряму телефонну лінію» з громадянами

- Реклама -

Сьогодні протягом години начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін відповідав на всі телефонні дзвінки та питання, що надходили від громадян.

Керівництво Покровського відділу поліції відновлює важливий напрямок взаємодії із населенням – проведення «прямих телефонних ліній». Такий формат роботи є дуже ефективним та корисним.

«Не всі громадяни, у яких є питання до роботи поліції, мають можливість особисто звернутись до відділу або прийти на прийом до керівництва. А завдяки «прямим лініям» кожен бажаючий може поставити своє запитання, висловити свою пропозицію або поскаржитись на роботу правоохоронців », — зауважив начальник Покровського відділу поліції Юрій Гречишкін.

Усі запитання та звернення громадян, які сьогодні були озвучені під час «прямої лінії», головний поліцейський Покровська взяв на особистий контроль, пообіцявши у найкоротший термін розібратись по кожному із них, допомогти та надати аргументовану і вичерпну відповідь.

Відтепер двічі на місяць, громадяни, які мешкають на території Покровської оперзони, можуть звернутись до Юрія Гречишкіна з проблемними питаннями та пропозиціями.

- Реклама -