Бізнес як спосіб вирішення проблем: у Мирнограді розмовляли про соціальне підприємництво

- Реклама -

22 березня в рамках роботи Консалтингового центру Мирноградського міського центру зайнятості Покровською Лігою ділових та професійних жінок був проведений тренінг «Соціальне підприємництво, як спосіб об'єднання громади» для підприємців, для осіб, які планують організувати власний бізнес, для представників виконавчої влади, громадських організацій та соціальних служб міста.

Тренер проекту, кандидат філологічних наук Оксана Писарева зазначила: «Соціальне підприємництво динамічно розвивається в європейських країнах, вирішуючи проблеми безробіття, соціального захисту, громадського залучення тощо. Головна місія соціального підприємництва – приносити користь суспільству.»

Учасники заходу за допомогою інтерактивних вправ проаналізували розвиток соціального підприємства в громаді, обговорили в групах та презентували способи взаємодії громади, відмітили переваги соціального підприємництва та перспективи його розвитку.

В результаті занять учасники дійшли висновку, що соціальне підприємство – це бізнес, метою якого є вирішення соціальних проблем. Прибутки соціального підприємства спрямовуються головним чином на розвиток бізнесу, громадські справи чи на вирішення гострих суспільних проблем. Таке підприємство діє за всіма законами бізнесу і приносить прибуток, тому не вважається благодійною організацією. Воно поширюється на такі галузі, як освіта, охорона навколишнього середовища, боротьба з бідністю, захист прав людини тощо.

Головна мета даного заходу досягнута: у учасників сформовано уявлення про соціальне підприємництво, визначені успішні кейси соціального підприємництва в Україні та перспективне коло соціальних проблем для соціального підприємництва в нашому регіоні.

- Реклама -