Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі: як минула доба на донбаських КПВВ

- Реклама -

Сьогодні вранці в контрольних пунктах на лінії розмежування на в’їзд та виїзд знаходилася така кількість транспортних засобів:

«Майорське» – 40/60; «Мар’їнка» – 30/25; «Новотроїцьке» – 40/40; «Гнутове» – 30/20.

Вчора в контрольних пунктах в`їзду-виїзду фіксувалося певне збільшення пасажиро-транспортного потоку у порівнянні з попереднім днем. Загалом лінію розмежування перетнули 18,9 тисяч осіб та 2,6 тисячі транспортних засобів:

«Майорське» – 4200 осіб та 550 транспортних засобів;

«Мар’їнка» – 4685 осіб та 945 транспортних засобів;

«Новотроїцьке» – 3285 осіб та 710 транспортних засобів;

«Гнутове» –  1365 осіб та 400 транспортних засобів;

«Станиця Луганська» – 5330 осіб.

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Під час заходів контролю прикордонники Краматорського загону в КПВВ «Мар’їнка» в автомобілі «ВАЗ» виявили номери та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу т.з. «ДНР». Керував транспортним засобом громадянин України. Наразі чоловіка разом з автівкою передано співробітникам Нацполіції.

Крім того, протягом доби військовослужбовці Держприкордонслужби тричі фіксували спроби громадян «вирішити питання» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за неправомірну вигоду. На такі пропозиції прикордонники не погодилися, а по всіх випадках до Нацполіції направлено повідомлення для внесення до ЄРДР відомостей про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст.369 КК України «Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі».

- Реклама -