У Покровську троє безробітних започаткували власну справу

- Реклама -

Сьогодні, 7 березня, директор Покровського  міського центру зайнятості  Донецької області Микола Толмачов  провів для представників засобів масової інформації брифінг на тему: «Надання послуг із сприяння зайнятості населення за січень-лютий 2018 року». В заході прийняли участь і журналісти сайту «DDK.dn.ua». 

На початку заходу Микола Іванович привітав усіх жінок із наступаючим святом 8 березня. У ході брифінгу директор продемонстрував присутнім відео-презентацію Покровського міського центру зайнятості, розповів журналістам про стан ринку праці, про надання соціальних послуг центру зайнятості безробітним та роботодавцям, розкрив основні напрями в роботі служби зайнятості в умовах модернізації.

 «Протягом січня-лютого на обліку перебувало 467 осіб, за цей період працевлаштовано 136 осіб, 56 осіб пройшли профнавчання», — наголосив Микола Толмачов.

Одним з напрямів в роботі Покровського МЦЗ Донецької області є сприяння безробітному в організації власного бізнесу. В 2018 році троє безробітних, з них 2 учасника АТО захистили бізнес-плани та започаткували власну справу. В подальшому мають наміри прийняти участь у грантових проектах, наприклад «Український донецький куркуль».

Проведення інформаційних заходів є важливою частиною роботи  Покровського міського центру зайнятості Донецької області, адже  широка поінформованість населення  про  діяльність служби зайнятості викликає довіру громадян та допомагає  вирішувати питання зайнятості населення.

- Реклама -