У Покровському районі вшанували пам’ять Великого Кобзаря (Фото)

- Реклама -

Сьогодні, 2 березня, в Покровській районній центральній бібліотеці відбувся традиційний відкритий конкурс читців «Кобзарева криниця», присвячений великому поету, художнику, мислителю, який відображав у своїй творчості багатогранне духовне багатство рідного народу, його волелюбність і силу, красу і мудрість Т.Г. Шевченку.

В заході прийняли участь 18 конкурсантів від клубних закладів Покровського району у 2-х вікових категоріях ( молодша — від 7 до 12 років та старша – від 13 років і вище) та 3 поети-аматори. 

З захопленням і натхненням виконувалися вірші Т.Г. Шевченка, вірші відомих поетів, присвячені Кобзарю, авторські вірші. Конкурс був організований у двух номінаціях — читці та поети-аматори. 

Переможцями конкурсу у молодшій віковій категорії стали виконавці літературної композиції Яшна Валерія та Дударева Катерина (Сергіївський центр культури та дозвілля).
Перше місце у старшій віковій категорії посіла Воронкова Алла (Мемриський сільський клуб).

В номінації «Патріотичний вірш» серед поетів-аматорів переможцями стали Любов Кобець (Новоекономічний центр культури та дозвілля) та Надія Ткаченко (Миролюбівський сільський клуб), а в номінації «Кращий ліричний вірш» — Віра Морозова із Іванівки.

Всі учасники конкурсу отримали цінні подарунки, а переможці- книжки та ляльки-мотанки від майстрині з Миколаївки Ганни Мацько.

- Реклама -