Покровський центр зайнятості поспілкувався з учнями НВК №1

Вчора ,28 лютого, Покровський міський центр зайнятості провів 4 профорієнтаційні уроки для учнів НВК №1 м.Покровська.

Провідні фахівці з профорієнтації Оксана Янус та Анна Неділько ознайомили більш ніж 100 учнів 9х класів з послугами, які служба зайнятості надає молоді, умови вибору майбутньої професії.

Під час уроку діти ознайомилися з формулою вибору професій «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА», а також з сучасним тестуванням «Моя кар’єра», метою якого є визначення інтересів, вмінь і навичок вибору майбутнього напрямку навчання для молоді. З великою зацікавленістю діти переглядали інформаційні відеоролики та презентацію атласу нових професій.

Анна Неділько розповіла про мобільний додаток «Центр професійної орієнтації». Саме з метою наближення послуг служби зайнятості до молоді, враховуючи наявну ситуацію в регіоні, необхідність створення умов для реалізації права дитини з непідконтрольної території України на вільний доступ до безкоштовної професійної орієнтації, Донецький обласний центр зайнятості створив на системі Android мобільний додаток «Центр професійної орієнтації», який допоможе випускникам навчальних закладів у виборі майбутньої професії.

В кінці заходу Оксана Янтус запросила учнів до Покровського міського центру зайнятості Донецької області на екскурсію та пройти профорієнтаційне тестування на автоматизованих робочих місцях АРМ Профконсультант.

- Реклама -