«Діти за гратами»: у Покровську неповнолітні підоблікові відділу пробації переглянули документальний фільм

Вчора, 22 лютого, на базі Покровської центральної бібліотеки ім. Т.Г.Шевченко психологом Покровського районного ЦСССДМ та співробітником Покровського міськрайонного відділу з питань пробації для неповнолітніх підоблікових та дітей загальноосвітньої школи №12 було організовано перегляд документального фільму «Діти за гратами».

Перед початком перегляду присутніх було поінформовано про наслідки протиправної поведінки, адміністративну та кримінальну відповідальність, яку можуть понести неповнолітні за вчинення тих чи інших правопорушень, проведено тренінгову гру на виявлення якостей, зовнішніх ознак та характерних рис поведінки, що характеризують осіб, схильних до вчинення правопорушень.

Після закінчення документального фільму були обговорені проблемні питання, які виникли під час перегляду фільму, та емоції, які викликала кінострічка.

 В черговий раз дітям було наголошено на необхідності усвідомлення наслідків своїх протиправних дій та постійного контролю своєї поведінки для недопущення вчинення правопорушень.

- Реклама -