У Родинському професійному ліцеї відбулась Державна кваліфікаційна атестація

Учні IV курсу Родинського професійного ліцею захищали дипломні роботи освітньо-квалафікаційного рівня «Кваліфікований робітник» за професією «Електрослюсар підземний; машиніст підземних установок». 
Очолив комісію представник Державного підприємства «Вугільна компанія «Краснолиманська» Костєв М.С. Юнаки показали високий рівень обізнаності в сфері сучасних вугільно-промислових технологій. Комісією були відзначені дипломні роботи Турченко Андрія та Яроша Вадима, які отримали дипломи з відзнакою.
Захист дипломних робіт став звітом професійного ліцею перед підприємством-замовником кваліфікованих робітників, показником його продуктивної праці та старань педагогічного колективу, що мають свої відображення у високому рівні підготовки фахівців.
Необхідність в енергетичному забезпеченні країни – гостре питання сьогодення. Для отримання енергії необхідно враховувати багато факторів. Найголовніший з яких – забезпечення безперебійної роботи багатьох приборів. Електрослюсар підземний і машиніст підземних установок – одні з провідних професій на шахті. Потреба в них з кожним роком зростає.

- Реклама -