«Жінка на ринку праці»: як у Покровську допомогають жінкам у розв’язанні питання зайнятості

20 лютого у Покровському центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Жінка на ринку праці» за участю одного із соціальних партнерів – Бюро правової допомоги.

Основною метою даного заходу є допомога жінкам у розв'язанні питання зайнятості та сприяння профілактиці депресії, формування активної життєвої позиції жінок, підвищення самооцінки та  формування навичок ділової поведінки.

«Визначення факторів, які обумовлюють успіх у професійній діяльності та усвідомлення власних професійних переваг, стане основою успішного працевлаштування!» — розпочала фахівець активної підтримки безробітних Тетяна Левченко.

Представник Бюро правової допомоги Козинець Наталія надавала практичні поради щодо підвищення рівня обізнаності жінок у розв’язанні питань зайнятості,  підвищення внутрішньої мотивації та досягнення власних життєвих цілей, а також розповіла на що треба звернути увагу саме жінкам у процесі працевлаштування.

Під час заходу присутні навчились вірити у свої сили та бути впевненими у собі, щоб обов’язково досягти успіху та стати щасливою жінкою.

- Реклама -