На вихідних на вулиці Покровської оперзони вийдуть більше 150 поліцейських та цивільних добровольців

Традиційно кожної п’ятниці на головних площах населених пунктів Покровської оперзони збираються співробітники поліції та представники громадських формувань аби заслухати завдання із забезпечення правопорядку на наступні три дні. 

Як повідомляється на сайті Покровського ВП, сьогодні на інструктажі були присутні співробітники поліції, поліції охорони та представники громадського формування. З їх числа сформовані піши наряди та автопатрулі.

Саме у вихідні дні на вулиці виходить збільшена кількість нарядів, щоб не допустити сплеску правопорушень та забезпечити безпечний відпочинок жителів. 

Наряди, які заступили на службу були орієнтовані керівниками на ввічливе поводження з громадянами, дотримання заходів безпеки та припинення правопорушень виявлених на маршруті патрулювання. Окремо акцентували увагу на необхідності звертати увагу на дітей, які гуляють без супроводу дорослих, особливо в темний час доби.  

Начальник Покровського відділу поліції  полковник поліції Юрій Гречишкін наголосив на необхідності реагування правоохоронців на всі звернення громадян та надання допомоги всім, хто її потребує.

Покровськ

Мирноград

Добропілля

- Реклама -