Від ідеї до власної справи: у Покровську презентували бізнес проекти

На сьогоднішній день підприємництво відіграє суспільно-важливу роль в забезпеченні економічного розвитку нашого регіону. Служба зайнятості приділяє значну увагу розвитку підприємницької ініціативи, створює умови для започаткування безробітними власного бізнесу, здійснює консультаційну підтримку майбутнім підприємцям.

14 лютого відбулося перше засідання в цьому році комісії з питань виплати допомоги по безробіттю одноразово для організації підприємницької діяльності. Олександр Савінов, Сергій Комісаров та Олександр Мороз сьогодні представляли до розгляду комісії свої бізнес-ідеї. У січні 2018 року вони пройшли навчання бізнес-плануванню на курсах підвищення кваліфікації «Основи підприємницької діяльності» на базі Донецького центру професійно технічної освіти.

«Служба зайнятості – сервісна установа, яка надає великий спектр послуг населенню абсолютно безкоштовно», — зазначив директор Покровського міського центру зайнятості Микола Толмачов.

«Працевлаштуванню демобілізованих учасників АТО приділена окрема увага служби зайнятості. Це та категорія людей, яка потребує особливої уваги та допомоги в адаптації до умов мирного життя та інтеграції на ринку праці (працевлаштування та започаткування власної справи)», — зауважила заступник директора Покровський міського центру зайнятості Донецької області Наталія Воробйова.

Усі три претенденти мають вищу освіту, та двом з них довелося безпосередньо приймати участь у антитерористичній операції. За час перебування на обліку у Покровському МЦЗ Донецької області спеціалісти надали майбутнім підприємцям професійні, інформаційні та консультаційні послуги, вони прослухали курс семінарів «Як розпочати свій бізнес» та інші тренінги за участю соціальних партнерів. Після консультацій з фахівцем з профорієнтації кожен з претендентів виявив бажання зайнятися підприємницькою діяльністю.

На розгляд комісії було надано три бізнес-плани. Члени комісії виявили зацікавленість  бізнес-ідеями, поспілкувались з майбутніми підприємцями та надали рекомендації щодо впровадження підприємницької діяльності.

Требі зауважити, що кожен із безробітних, котрі сьогодні презентували свої бізнес проекти, мають намір приймати участь у грантовій програмі «Український Донецький Куркуль» за підтримки Донецької обласної державної адміністрації,  що надається для започаткування або відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу.

- Реклама -