40 тисяч штрафу та 10 років без права керування авто: ціна пияцтва за кермом для мешканця Покровська

Адміністративне стягнення у вигляді штрафу у сумі 40 800 гривень та 10 років позбавлення права керування транспортними засобами накладено судом на мешканця Покровська Донецької області за порушення ним правил дорожнього руху. Про це повідомляється на сайті Красноармійського міськрайонного суду.

 Так, 27 грудня 2017 року чоловік, який раніше був притягнутий до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.130 КУпАП "Керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння", керував транспортним засобом автомобілем з явними ознаками алкогольного сп'яніння. Чоловік був направлений для проходження медичного огляду до медичного закладу, згідно висновку якого встановлено, що останній перебуває в стані гострої  неускладненої інтоксикації внаслідок вживання алкоголю. Тим самим водій порушив пункт  2.5 Правил дорожнього руху, за що передбачена відповідальність за ч. 3 ст. 130  Кодексу України про адміністративні правопорушення.

"Особа 1 ознайомлений з протоколом, визнав, що вчинив зазначені в них правопорушення, проте в судове засідання не з’явився. Обставин, що пом’якшують відповідальність водія суд не вбачає, до обставин, що обтяжують відповідальність керманича суд відносить вчинення ним повторно, протягом року однорідного правопорушення, за яке його вже було піддано адміністративному стягненню", — йдеться уц повідомленні.  

Суд встановив, що громадянин   вчинив грубе правопорушення керуючи транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння, що могло потягнути за собою тяжкі наслідки та  прийняв  рішення   позбавити його  водійських прав на 10 років та зобов’язав заплатити штраф у розмірі 40800 гривень  в дохід держави.

- Реклама -