У Покровському центрі зайнятості розмовляли про легальну зайнятість

Сьогодні, 7 лютого, у Покровському міському центрі зайнятості відбувся семінар «Легальна зайнятість» на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячій праці» за участі представника Громадської приймальні м.Покровськ Української Гельсінської спілки з прав людини.

Служба зайнятості регулярно проводе профінформаційні семінари, з метою попередження випадків торгівлі людьми, які трапляються внаслідок нелегальної трудової міграції громадян України за кордон. В цьому році пройшло вже три таких заходи, в яких прийняло участь близько 25 осіб.

«Коли людина планує працювати за кордоном, необхідно пам’ятати, що туристична віза, віза для приватних ділових подорожей не дає права на працевлаштування в країні. Для легальної роботи в більшості країн іноземці повинні мати дозвіл на роботу та робочу візу», — розпочала захід провідний фахівець з питань профорієнтації Покровського міського центру зайнятості Крістіна Насєкіна.

Також, представник Громадської приймальні м.Покровськ Української Гельсінської спілки з прав людини презентував безробітним новий проект NRC «Норвезька рада у справах біженців», який буде діяти на базі громадської приймальні. Стратегія NRC спрямована на задоволення потреб внутрішньо переміщених осіб (ВПО) і постраждалого від конфлікту населення, особливо вздовж лінії розмежування

Звісно, кожен сам повинен вирішувати – чи жити одним днем чи мати впевненість у майбутньому та бути захищеним соціально. Але хочеться ще раз нагадати – лише легальне працевлаштування гарантує людині її конституційні права.

- Реклама -