Творча група з Покровська вийшла у фінал всеукраїнського конкурсу

Представники багатопрофільної гімназії міста Покровська взяла участь у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття». Учениця 11-а класу Аліка Чернякіна, вчитель історії Г.Петрова та вчитель інформатики Н.Куропятник підготували проект "Крути… Будемо пам’ятати — будемо жити", який отримав високу оцінку журі.
В конкурыс мультимедійних проектів брали участь понад 3000 творчих груп. Було надіслано 500 проектів. Конкурсна комісія відібрала шість робіт-переможців, серед яких — і проект творчої групи навчального закладу з Покровська.
Тема мультимедійного проекту є актуальною, бо присвячена 100-річчю Української революції та 100-річчю трагедії під Крутами. Близька вона ще й тому, що сьогодні на Донеччині сучасна молодь стоїть на захисті рідної землі.
Автори проекту з Покровська отримали запрошення на урочистий захід з підведення підсумків конкурсу. У Київському будинку вчителя творча група презентувала свою роботу у фіналі конкурсу. Фіналістів вітали представники земляцтв, вручали премії, солодощі та книги. Крім того, Аліка Чернякіна отримала від президента міжнародному благодійному фонду національної пам’яті України Ігоря Юхновського диплом та лист подяки.