У Покровській оперзоні активізувались інтернет-шахраї

Двоє чоловіків замовили на відомому сайті в одного і того ж продавця навушники, через що втратили на двох 7 тисяч 600 гривень. Правоохоронці встановлюють осіб, причетних до цих випадків шахрайств, повідомляє Покровський ВП.

До правоохоронців Покровського відділу поліції надійшли повідомлення про те, що двоє не знайомих між собою чоловіків стали жертвою шахрайських дій одного і того ж зловмисника. Виявилося, що вони обидва натрапили в інтернеті на оголошення, в якому продавець пропанував навушники з великою знижкою. Не довго думаючи, потерпілі зробили замовлення, відправивши передплату в розмірі 3 тисячі 800 гривень кожен і почали чекати товар. Після того, як термін отримання сплинув, а замовники так і не отримали навушники, потерпілі почали телефонувати продавцю, але його телефон виявився «по за межею досяжності».

За всіма випадками правоохоронці відкрили кримінальні провадження за ст. 190 "Шахрайство". Санкція статті передбачає покарання – до 3-х років позбавлення волі.

Поліцейські вкотре звертаються до громадян із проханням бути пильними і при замовленні товарів в інтернеті, домовлятися із продавцями про розрахунок за замовлення лише готівкою при отриманні. Це один із способів, який допоможе уникнути не приємних «сюрпризів» від зловмисників, які щодня вигадують свої нові шахрайські схеми.

- Реклама -