Мешканців Добропілля, Білозерського та Білицького запрошують до Молодіжних центрів

В рамках реалізації проекту «Гідна країна для гідних людей» щодо створення інноваційних центрів розвитку для молоді та дітей у місті Добропілля, Білозерське та Білицьке створено центри в будівлях комунальних установ «Центр культури та дозвілля». Про це повідомляється на сайті Добропільської міської ради.

У місті Добропілля —  це «Dobro Lab», розташований за адресою: м. Добропілля, вул. Фестивальна, б. 21 (будівля ЦКД).

У місті Білозерське — «Інтрига», за адресою: м. Білозерське, вул. Гірнича, б. 15 (будівля ЦКД).

У місті Білицьке — «Громада без обмежень», м. Білицьке, вул. Миру, б. 34 (будівля будинку культури), відкриття якого планується у лютому місяці 2018 року.

Основні напрямки діяльності молодіжних центрів — це створення нових якісних можливостей для молоді громади через забезпечення роботи різних молодіжних платформ. Це відкритий простір для генерування ідей та проектної роботи, відпочинку та розваг. Це система нових форм освіти і дозвілля молоді та сприяння розвитку кожної окремої особистості так і громади в цілому.

Дані центри сприятимуть всебічному розвитку молоді Донецької області завдяки неформальним та інтерактивним методам навчання. Відвідувачів центрів очікують майстер класи, заняття з рукоділля, психологічні арт-терапії, настільні ігри, танцювальний клуб, проведення музичних, літературних заходів, бізнес та медіа навчання, створення та обробка відео контенту, англійський розмовний клуб, клуб молодої сім`ї, клуб для молоді з особливими потребами, клуб молодих поетів міста, дебатна платформа, проведення тренінгів та семінарів, прикладне мистецтво, фотоклуб та музичний напрямок.

- Реклама -