У Покровську діє унікальна фотовиставка

У Покровській Центральній районній бібліотеці відкрита пересувна фотодокументальна експозиція «Олекса Тихий – символ українського Донбасу», яка створена Донецьким обласним краєзнавчим музеєм.

Акцію підтримали всі міста і селища Донецької області, в тому числі Покровський район.

«На постерах представлені унікальні фотографії і документи, на яких увесь життєвий шлях Олекси Тихого – дитинство, юність, педагогічна діяльність, період ув’язнення у таборах, судовий процес, що відбувався у Дружківському суді, перепоховання у Києві 1989 року. Багато матеріалів на виставці презентовані вперше. Листи та світлини надав син Олекси Тихого Володимир, частину матеріалів передав журналіст Євген Фіалко, який понад 20 років вивчає доробок донецького педагога та правозахисника», — йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що експозиція була створена до 90 – річчя від дня народження правозахисника, політв’язня, мовознавця, педагога, члена Української гельсінської групи, нашого земляка Олексія Івановича Тихого.

Гостей та мешканців Покровського району та Покровська запрошують відвідати виставку, яка діятиме до 03 лютого 2018 року згідно з графіком роботи бібліотеки: понеділок – п’ятниця з 8:00 до 16:00.

- Реклама -