«Агенти Змін — 2018»: школярів Донеччини запрошують взяти участь у Школі громадянської та волонтерської участі

Центр політичних студій та аналітики «Ейдос» разом з Малою Академією Наук запрошують школярів 8-11 класів взяти участь у Школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін». Організатори шукають активних дітей, які мають бажання засновувати та розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення.

Для учнів будуть організовані інтерактивні заняття, мотивуючі зустрічі із відомими людьми, унікальні екскурсії, арт-терапія та сесії із розвитку креативності, ранкова йога та нічне багаття, індивідуальна та групова робота, вихід із зони комфорту та багато інших цікавих заходів.

Школа проходитиме у Києві в чотири етапи (по три дні у березні, травні, жовтні та листопаді). 1-й етап Школи для однієї з груп – з 19 по 22 березня, для іншої – з 22 по 25 березня.  Участь у школі безкоштовна. Всі учасники забезпечуються харчуванням, житлом, роздатковими матеріалами.

Для участі у школі необхідно до 14 лютого 2018 року (дедлайн – 23:59):

1) заповнити анкету за лінком https://goo.gl/forms/eGFkHRMNbS1cTRVz2

2) прочитати промову Уінстона Черчіля «Ми будемо боротися на пляжах» http://bit.ly/2F7fMlE

3) переглянути відео «Радість – це те, що дається з боєм» http://bit.ly/2DwKFj5

4) надіслати есе на тему «Мій власний Еверест: за що я готовий/ готова боротися» (400-500 слів) на електронну адресу scakyiv@gmail.com

Есе має бути власним інтелектуальним продуктом учасника відбору. Будь-які цитування без зазначення автора будуть сприйняті як плагіат і такі роботи не розглядатимуться. Просимо кандидатів у темі листа та назві файлу з есе зазначити своє прізвище та ім’я (наприклад Іванов_Андрій_есе.doc). Зі всіх заявок будуть відібрані лише 50 учасників.

Додаткову інформацію можна дізнатися за електронною адресою scakyiv@gmail.com, а також за тел.: 098 00 587 00 (Ірина, програмний координатор) або 068 712 92 06 (Олена, логістичні та організаційні питання) у робочий час, крім вихідних (9:00-18:00).

- Реклама -