На Донеччині тимчасово заборонено рух великовагового транспорту

На Донеччині тимчасово заборонено рух великовагового транспорту автодорогою загального користування державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський (від кордону з Харківщиною до міста Бахмут). Крім того, повністю обмежено рух транспорту до с. Сонцівка, Миколаївка та Новоєлизаветівка Покровського району. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив очільник Донецької області Павло Жебрівський.

«Заборона спричинена негодою та інтенсивними сніговими опадами. Як доповідає мені Служба автомобільних доріг у Донецькій області, у південних та південно-західних районах (Мангушському, Волноваському та Нікольському) потеплішало майже до нуля градусів і снігові опади змінилися дощем місцями – з мокрим снігом. На решті території Донеччини – сніг», — написав губернатор.

За його словами, дороги області чистять та посипають сумішшю 80 одиниць спеціалізованої техніки ДП «Донецький облавтодор»: 40 комбінованих дорожніх машин, 13 навантажувачів, 19 тракторів, 8 автогрейдерів. Безперебійний проїзд автотранспорту забезпечує понад сотня працівників облавтодору.

За оперативною інформацією, загалом по області на роботах з ліквідації наслідків негоди задіяно 2294 особи та 260 одиниць комунальної техніки. Заготовлено 35,9 тисяч тн посипкового матеріалу і вже використано близько 11 тисяч тн.

Нагадаємо, що у Покровську, Мирнограді та Родинському комунальні служби борються з негодою все добу, але не всюди результативно

- Реклама -