Четверо гірників ШУ «Покровське» залишаються у важкому стані, — Жебрівський

Шахтарі, постраждалі під час спалаху повітряно-метанової суміші на шахтоуправлінні «Покровське», зараз перебувають у Краматорському опіковому центрі. Стан 4 гірників лікарі оцінюють як середнього ступеня важкості, ще четверо перебувають у стані, близькому до важкого. Про це на своїй сторінці у ФБ повідомив очільник Донецької області Павло Жебрівський.

«Як доповів мені заступник директора департаменту охорони здоров’я ДонОДА Володимир Колесник, стан 4 гірників лікарі оцінюють як середнього ступеня важкості, ще четверо перебувають у стані, близькому до важкого», — написав Жебрівський.

За його словами, на шахті тривають роботи з ліквідації аварії, працюють відділення воєнізованого гірничорятувального загону.

«За інформацією, яка надходить від рятувальників до Департаменту розвитку базових галузей економіки, розпочато буріння свердловини №1 з 11 південного конвеєрного штреку блоку 10 у вироблений простір. Безпосередньо у шахті знаходиться 3 відділення ДВГРС, виконуються роботи по охолодженню гірничих виробок у тупику погашення 11 південного конвеєрного штреку блоку 10 пожежними піками із застосуванням картриджів і розчинів «Pyrocool». Виконуються роботи по контролю кількості та складу рудникового повітря та температури, відбір проб. Пробурено 2 м свердловини з 11 південного конвеєрного штреку блоку 10 у вироблений простір», — пояснив губернатор.

Також, за його словами, створена комісія, яка встановить причину аварії. Постраждалі гірники отримають допомогу, передбачену чинним законодавством.

Нагадаємо, 22 січня в Донецькій області 8 шахтарів постраждали в результаті спалаху метану на приватному підприємстві ШУ «Покровське».

- Реклама -