«Сучасна Україна. Шлях до єдності»: у Покровську відбувся круглий стіл

22 січня, у День Соборності України, у приміщенні Покровської міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка відбувся круглий стіл на тему «Сучасна Україна. Шлях до єдності». Учасниками заходу стали представники громадських організацій, волонтери,  військові Збройних Сил України, співробітники Служби безпеки України,  представники засобів масової інформації, студенти та викладачі.

Основною темою заходу стала можливість об’єднання зусиль представників громадськості, органів місцевого самоврядування, влади, журналістів задля єдності країни і подолання наслідків конфлікту.

Загалом, весь час круглого столу був поділений на три панельні дискусії.

Тема «Молодь ламає стереотипи» стала першою з запропонованих. Присутні студенти та викладачі поділились своїм досвідом обмінних поїздок серед молоді Сходу і Заходу нашої країни. Вони зазначили, що стереотипи, звичайно ж, існують, але для їх подолання треба більше спілкуватись і долучатись до різних проектів, які направлені на розбудову громадянського суспільства та розвиток молоді.

Наступною темою, яка викликала неабияку дискусію, стала роль ЗМІ в об’єднанні України. Загалом, говорили про негативний і позитивний досвід і вплив засобів масової інформації на свідомість українців.

На останок залишилась тема організації діалогу на рівні громади, бо саме він вважається найбільш ефективним інструментом для того, щоб будувати майбутнє країни.

Впродовж всього часу проведення круглого столу з екрану лунали відео привітання для покровчан  з Днем соборності від людей з різних куточків України.

Підсумком зустрічі стали пропозиції створення спільної платформи для обміну інформацією між громадськими організаціями, засобами масової інформації задля того, щоб об’єднати зусилля у процесі подолання конфліктів у громаді. 

- Реклама -