У Покровську відзначили День соборності (Фото)

Щорічно, 22 січня, на честь проголошення возз'єднання Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки в Україні відзначають День соборності. Відзначили це важливе для країни свято і у Покровську. Урочиста подія відбулась у приміщенні Покровської центральної міської бібліотеки ім. Т.Г. Шевченка.

Святкування Дня Соборності, по традиції, почалось з виконання державного гімну. Далі усім присутнім був показаний документальний фільм про події, що передували підписанню Акта Злуки.

Окрім мешканців міста, представників громадськості і студентів, до заходу долучились і історики. Зокрема, одним з таких став історик-краєзнавець, заступник декана з науково-педагогічної роботи КІІ ДонНТУ Микола Миколайович Яцюк.

«На той час ця  подія  відбулась і стала дуже символічною для країни, — зазначив Микола Миколайович. —  Ідея об’єднання і до теперішнього часу залишається для нас актуальною, адже ми пам’ятаємо, що Україну чекає нова Злука. Тільки об’єднавшись ми зможемо зробити нашу країну єдиною і соборною».

Справжнє свято для гостей заходу зробили вихованці музичної школи ім. М.Д. Леонтовича — народний театр пісні «Златиця».

Молоді таланти, неперевершені костюми, запальні мелодії, пісні і  танці – все це створило дійсно святкову атмосферу єдності і згуртованості, яка дарує надію на злагоду і гідне майбутнє для нашої країни.

- Реклама -