Мешканець Мирнограда понесе кримінальну відповідальність за зберігання наркотичних речовин

Поліцейськими Покровської оперативної зони постійно вживаються заходи, направлені на виявлення правопорушень у сфері незаконного обігу наркотичних речовин та притягнення до відповідальності правопорушників. З початку поточного року було розпочато 9 кримінальних проваджень даної категорії. Найбільш поширеними злочинами у цій сфері є зберігання та пересилання наркотичних речовин. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Так, минулої суботи співробітниками Мирноградського відділення поліції для перевірки був зупинений 50-річний місцевий мешканець. Під час перевірки документів та огляду особистих речей чоловік помітно нервував.

З’ясувалося, що він має при собі заборонені речовини. У присутності понятих у нього були вилучені пластмасова ємність з марихуаною. Власник наркотику пояснив, що «нещодавно знайшов її на звалищі та залишив собі для власного вживання».

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 309 «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» Кримінального кодексу України. Після проведення лабораторного дослідження буде визначена остаточна правова кваліфікація.

- Реклама -