В Мирнограді готуються до Дня Соборності України

Напередодні Дня Соборності України в бібліотеках міста Мирноград відбулися присвячені цьому заходи.
22 січня 1919 року увійшло до національного календаря як велике державне свято — День Соборності України. Щороку в цей день український народ із вдячністю згадує тих героїв, які словом і багнетом намагалися відродити незалежну соборну українську державу. Саме 22 січня 99 років тому було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської  Народної  Республіки.
Напередодні Дня Соборності в Центральній дитячій бібліотеці для учасників клубу «Барвінок»  було проведено  історичний   хронограф  «Єдина духом Україна».
Члени клубу «Барвінок» не тільки прослухали історію виникнення свята, а й ознайомились з історичними фактами про Україну, пригадали видатних українців, згадали про всеукраїнську акцію «живий ланцюг» між Києвом, Львовом та Івано-Франківськом, яка відбулася 20 січня 1990 року, як символ духовної єдності людей східних і західних земель України. Відповідали на запитання літературно-історичної вікторини «Соборність від ідеї до сьогодення», продемонструвавши свої, не аби які, знання з історії рідної держави.
До заходу  була оформлена   патріотична    книжкова виставка    «Обнялися береги одного вічного народу», яка привернула увагу   користувачів.
А в бібліотеці — філії №1 проведено міні-екскурс «Соборна духом Україна» для учнів 10-А класу ЗОШ №10. Ведучі заходу бібліотекар Т.Терехова та вчитель історії ЗОШ №10 О.Баженова нагадали присутнім  про історичні події, що передували об’єднанню УНР і ЗУНР в єдину державу, про сподівання та віру народу, що єдина соборна українська держава стане гарантом загальнонаціональних інтересів усіх українців, прочитали вірші. 
До уваги присутніх організована книжкова виставка «Соборна! Вільна! Незалежна!», на якій висвітлена література  про часи становлення України як єдиної, соборної держави.

- Реклама -