У Покровському центрі зайнятості відбулася зустріч безробітних та представника Бюро правової допомоги

Вчора, 18 січня, у Покровському міському центрі зайнятості відбувся третій семінар з «Легальної зайнятості» у цьому році, за участі представника Бюро правової допомоги Наталії Козинець. У заході прийняло участь 4 особи, які перебувають на обліку у службі зайнятості.

«Для того щоб не стати обдуреним, а робота приносила тільки позитивний результат, необхідно обов’язково мати мінімальний багаж знань, який дозволить адекватно розцінити правомірність дій роботодавця», — розпочала захід провідний фахівець з питань профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Крістіна Насєкіна.

Під час проведення заходу представник Бюро правової допомоги Наталія Козинець розповіла про взаємовідносини між працівником і роботодавцем, про питання офіційного працевлаштування, оподаткування доходів із заробітної плати. Також, були обговорені права та обов’язки роботодавця, які повинні виконуватись протягом усього терміну трудових відносин, та про які повинен знати працівник.

У ході заходу між присутніми спалахнуло жваве обговорення нагальних питань, а представник Бюро правової допомоги надала вичерпні консультації безробітним.

- Реклама -