У Покровському центрі зайнятості безробітним презентували ПрАТ «Красноармійський динасовий завод»

З метою підбору працівників по заявці роботодавця 17січня 2018 року Покровським міським центром зайнятості було організовано презентація ПрАТ «Красноармійський динасовий завод». У заході прийняло участь 20 безробітних, які перебувають на обліку у Покровському центрі зайнятості.

«Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу із гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни!», — розпочала заступник директора Покровського міського центру зайнятості Наталія Воробйова.

Під час заходу представник ПрАТ «Красноармійський динасовий завод» проінформував 

про особливості та умови праці, наявність соціального пакету, преміювальної системи, рівнем заробітної плати. Також, звернули увагу на тому, що мають можливість навчати нових працівників безпосередньо на території заводу без відриву від виробництва.

Присутні були зацікавлені роботою та мали змогу пройти попередню співбесіду. Таким чином, адресно та оперативно служба зайнятості зводить на одну площину тих, хто шукає роботу та тих, хто винаймає робітників.

- Реклама -