В Покровському історичному музеї відкрита фотовиставка «Олекса Тихий – символ українського Донбасу»

З 12 січня 2018 року в Покровському історичному музеї розпочалося експонування пересувної фотодокументальної виставки «Олекса Тихий – символ українського Донбасу», яка була створена Донецьким обласним краєзнавчим музеєм в 2017 році до 90-річчя від дня народження правозахисника, політв’язня, мовознавця, педагога, члена Української гельсінської групи, нашого земляка Олексія Івановича Тихого.

Цю акцію, організовану Донецькою облдержадміністрацією, підтримали всі міста і селища Донецької області, в тому числі й Покровськ, який прийняв естафету від міста Новогродівка.

До уваги відвідувачів на постерах представлені унікальні фотодокументи, на яких зображений увесь життєвий шлях Олекси Тихого – дитинство, юність, педагогічна діяльність, період ув’язнення у таборах, документи з судового процесу над Тихим, що відбувався у Дружківському суді, фото з перепоховання у Києві 1989 року.

Багато матеріалів на виставці презентовано вперше —  листи та світлині надав син Тихого Володимир, частину передав журналіст Євген Фіалко, який понад 20 років вивчає доробок донецького педагога та правозахисника.

Гості та мешканці міста запрошуються відвідати виставку, яка буде діяти до 19 січня 2018 року.

- Реклама -