Мешканця Покровського району ошукали майже на 5 тисяч гривень

Напевно, вже кожна людина чула про розповсюджені шахрайські схеми. Але, втрачаючи пильність, громадяни продовжують поповнювати ряди ошуканих. Так, на днях до Покровського відділу поліції звернувся 43-річний мешканець Покровського району, який повідомив про те, що його ошукали на 4 800 гривень.

Як з’ясувалося, потерпілий через Інтернет-мережу вирішив придбати автомобіль. Для цього чоловік здзвонився із хазяїном зацікавленого транспортного засобу аби обговорити деталі покупки. Обов'язковою умовою, яку висунув продавець, була передоплата на вказаний номер рахунку. Майбутній власник бажаного авто, якого задовольнили такі умови угоди, перерахував кошти, але автомобіль так і не отримав. Після цього потерпілий кілька разів намагався зв'язатися з продавцем, але зв'язок з ним був відсутній.

Зрозумівши, що його обдурили, чоловік звернувся по допомогу в поліцію. Відомості за цими фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Правоохоронці проводять заходи щодо встановлення осіб шахраїв та місця їх перебування.

Правоохоронці нагадують громадянам, аби стовідсотково уберегтися від шахраїв, здійснюючи покупки через Інтернет-мережу, потрібно діяти за схемою: отримав товар, перевірив якість і тільки після цього заплатив.

- Реклама -