Посадових осіб «Шахтоуправління «Покровське» судитимуть за порушення правил безпеки, що призвело до загибелі людини

Прокуратурою Донецької області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно трьох посадових осіб ПАТ «Шахтоуправління «Покровське» за ч.2 ст. 272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило загибель людини).

 Установлено, що заступник начальника однієї із дільниць вказаного підприємства, помічник начальника дільниці та електрослюсар, перебуваючи при виконанні своїх виробничих обов’язків, у січні 2017 року залучили машиніста комбайна до виконання ремонту електричного обладнання.

 Однак вказаний працівник не мав відповідної кваліфікації та посвідчення на допуск до технічного обслуговування і ремонту електрообладнання, а тому  не мав права виконувати такі роботи.

 Під час виконання ремонтних робіт машиніст припустився помилки, внаслідок чого був смертельно уражений електричним струмом.

У ході розслідування зібрано докази того, що дії посадовців вугільного підприємства не відповідали вимогам Закону України «Про охорону праці» та іншим нормативно-правовим документам.

 На теперішній час обвинувальний акт скеровано до суду для розгляду по суті.                                           

- Реклама -