Покровські правоохоронці перевірили умови проживання дітей в проблемних родинах

Інспектори ювенальної превенції Покровського відділу поліції регулярно відвідують родини, які перебувають на обліку в соціальних службах, та перевіряють батьків на дотримання ними своїх батьківських обов’язків. Так, вчора правоохоронці пройшлися по трьом сім’ям, що мешкають в Покровську. Про це повцідомляє Покровський відділ поліції.

Раніше вже ці батьки мали зауваження за антисанітарні умови в своїх оселях та обіцяли перевіряючим виправити ситуацію, Однак, як показала перевірка, не всі дорослі поспішили втілити в життя свої обіцянки. В будинках двох родин, де виховується загалом троє дітей віком 12 та 15 років, було брудно, холодно та й продуктів харчування замало. Дорослі не змогли дати відповіді на те, чому не виправили ситуацію, за що на цей раз правоохоронці притягли їх до адміністративної відповідальності за порушення ст. 184 «Невиконання батьками чи особами, що їх заміняють, обов’язків по вихованню дітей» й склали відповідні протоколи.

Під час рейду інспектор ювенальної превенції Дмитро Тимошенко нагадав батькам про правила безпеки під час святкування, а саме про те, що не слід залишати неповнолітніх дітей без нагляду та уважно стежити за справністю новорічних гірлянд та побутових електроприладів. Правоохоронець окремо зауважив, що б за «святкуванням» та вживанням алкогольних напоїв, дорослі не забували про відповідальність за власних дітей, і, в першу чергу, дбали про дитячі розваги, їхній психічний та фізичний стан.

- Реклама -