Для студентів ДонНТУ у Покровську провели захід «Акція «Випускник»

Сьогодні, 22 грудня,  у приміщенні  Індустріального інституту Донецького національного технічного університету спеціалісти Покровського міського центру зайнятості провели інформаційно-консультаційну лекцію «Акція «Випускник». Серед слухачів були присутні близько 50 випускників та педагоги ДонНТУ.

Мета заходу – надати інформацію представникам закладів освіти та студентам стосовно створення «Кадрового резерву» та його можливостей, підвищення конкурентоспроможності молоді на ринку праці, упередження безробіття державною службою зайнятості.

Одним із основних елементів реалізації проекту «Кадровий резерв» є створення бази самопрезентацій молоді у вигляді відео резюме для випускників навчальних закладів. Під час заходу студентам була надана інформація стосовно ефективності та правил складання відеорезюме.

«В умовах високої конкуренції, під час пошуку роботи потрібно використовувати усі методи сучасних технологій, один із яких і є відеорезюме», — наголосила провідний фахівець з питань профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Неділько А.В.

Також, учням ДонНТУ було надано інформацію про основні функції і послуги центру зайнятості. Випускникам розповіли про переваги відеорезюме, про те, як зробити його якісним, креативним та цікавим.

Додатково був предоставлений перелік підприємств нашої області, на яких студентам можна буде  пройти стажування.

- Реклама -