В Добропіллі чоловік розплатився за неіснуюче «замовлення» дружини

Незнайома жінка принесла потерпілому шубу і сказала, що її замовила його дружина. Чоловік розрахувався за хутряний виріб та згодом з’ясувалося, що товар ніхто не замовляв. Таким чином продавчиня– шахрайка збагатилася на 4 тисячі 200 гривень. Наразі правоохоронці встановлюють її особу, аби притягнути за скоєне правопорушення до кримінальної відповідальності.

До чергової частини Добропільського відділення поліції звернувся місцевий мешканець із заявою про те, що його ошукала невідома.

Потерпілий розповів, що коли його дружина пішла по справах, у двері подзвонила незнайомка і сказала, що принесла шубу, яку в неї замовила його жінка. 5 тисяч гривень – саме таку ціну треба було сплатити за замовлення. Однак, у чоловіка було лише 4200 гривень, які він і віддав «продавчині». Незнайомка запевнила, що залишок грошей вона забере у його дружини і відразу пішла.

Через кілька годин повернулася жінка потерпілого і почула від нього, що принесли її «замовлення». Розгублена дружина сказала, що вперше чує про таку покупку. Подружжя розгорнуло пакет, залишений незнайомкою, і там дійсно лежала штучна шуба, ціна якої значно менша за ту, що віддав чоловік.

Наразі, правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст.190 (Шахрайство). Санкція статті передбачає до 3-х років позбавлення волі.

- Реклама -