Довірлива мешканка Білозерського лишилась грошей через телефонну розмову

В Білозерському банківський рахунок місцевої мешканки обнулився одразу після телефонної розмови із  «представником» банківської установи. Про це повідомляє Покровський відділ поліції.

Так, до чергової частини Добропільського відділення поліції звернулася 51-річна мешканка м.Білозерське із заявою про те, що невідомі зняли з її рахунку 2 тисячі 227 гривень. З’ясувалося, що вранці їй зателефонував чоловік, сказав, що він є співробітником банку, в якому вона обслуговується, і попросив продиктувати персональні дані з метою запобігти блокуванню її банківської картки. Довірлива жінка, замість того, щоб впевнитись, що має справу із справжнім працівником банку, поспішила надати всю інформацію, яка не підлягає розголошенню. Майже одразу після цього потерпіла отримала смс-повідомлення про те, що з її рахунку знятий весь грошовий залишок.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ст.190 «Шахрайство». Зловмисник, який не законно заволодів грошовими засобами потерпілої, може опинитися за ґратами на строк до 3-х років. Саме таке покарання передбачено даною статтею.

- Реклама -