У Покровському історичному музеї підвели підсумки року

18 грудня в Покровському історичному музеї відбулося урочисте підведення підсумків ювілейного року. Про це повідомляється на офіційному сайті закладу.

2017 рік для Покровського історичного музею став визначним, адже в цьому році музей святкує 50 років з дня заснування. Пройдено довгий шлях від народного до державного музею. За весь цей час співробітниками було проведено титанічну роботу, по крупицям зібрана історія нашого міста починаючи з давніх часів до сьогодення.

Треба зазначити, що не дивлячись на такий поважний вік музей впевнено крокує в ногу з часом, діяльність музею набуває нових форм роботи, вдосконалюється. Єдине, що не міняється протягом всіх років існування, це гасло співробітників – втілення  минулого у сучасності задля майбутнього.

Директорка музею Рожкова Ангеліна Вікторівна підвела підсумки роботи в ювілейному році, а саме була продемонстрована презентація, яка насамперед презентувала діяльність Покровського історичного музею, як сучасного, динамічного та відкритого для всіх закладу.

Визначною подією стала презентація історико – краєзнавчого альманаху «Покровський літописець», присвяченого ювілею музею та відкриття виставки фондових колекцій.

Наприкінці заходу, приємним сюрпризом стали подарунки від краєзнавця, секретаря наукового історико – краєзнавчого об’єднання «Спадщина» Кордюкова В.В. – рідкісні архівні копії карт ХІХ ст., черепиця та цегла старовинних маєтків Покровського району.

- Реклама -