«Вартові довкілля» з Мирнограду взяли участь в екологічному фестивалі

В м. Святогірськ, в «ОДМСОК «Перлина Донеччини», Донецьким обласним еколого-натуралістичним центром був проведений обласний підсумковий фестиваль «Екологічними стежками рідної України». В ньому взяла участь й агітбригада «Вартові довкілля» з міста Мирноград.
Три дні фестивалю промайнули як один день: урочисте відкриття заходу, представлення маршрутів екологічних подорожей, майстер-класи, ігри, вікторини, брейн-ринг «Природно-заповідний фонд України», еко-дискотека.
За словами організаторів заходу, Екофест проводився з метою формування екологічної свідомості та екологічної культури підростаючого покоління, підготовки їх до дослідницької діяльності з еколого-натуралістичного напряму, підведення підсумків екологічних дослідницьких подорожей юннатів в рамках проекту щодо пропаганди охорони навколишнього середовища. 
В жовтні 2017 року делегація учнів Мирнограду здійснила подорож екологічним потягом, відвідала найкрасивіші куточки нашої країни. Юні дослідники вивчали біорізноманіття природних комплексів країни, пам’ятки історії та культури, знайомилися з однолітками з інших областей країни. Екологи з Мирнограду побували в Хмельницькій, Івано-Франківській, Чернівецькій областях. 
На фестівлі мирноградська агітбригада «Вартові довкілля» посіла ІІ місце в конкурсі «Представлення маршрутів екологічних подорожей». Команда отримала в подарунок путівник-спогад «Екологічними стежками рідної України», складений за статтями та фотографіями учасників екологічного потягу.

- Реклама -