Школярі Покровська розширили свої уявлення про світ професій

Покровський міський центр зайнятості Донецької області провів профорієнтаційні уроки для школярів загальноосвітніх шкіл №12 та №2 міста Покровська.

Під час профорієнтаційного уроку провідний фахівець з питань зайнятості Покровського МЦЗ Крістіна Насєкіна ознайомила школярів з послугами, які служба зайнятості надає молоді, умови вибору майбутньої професії, проаналізувала сучасний ринок праці міста за допомогою «Барометра професій». Під час уроку діти розширили свої уявлення про світ професій, ознайомилися з формулою вибору професій «ХОЧУ-МОЖУ-ТРЕБА». А також школярі ознайомились з сучасним тестуванням «Моя кар’єра», метою даного тестування є визначення інтересів, вмінь і навичок та вибору майбутнього напрямку навчання для молоді. Захід супроводжувався інформаційними відеороликами та слайдовими презентаціями, щодо правильного вибору професії.

Фахівець служби зайнятості запросила учнів до Покровського міського центру зайнятості Донецької області на екскурсію та пройти поглиблене тестування, щоб відповідально підійти до вибору майбутнього професійного спрямування.

- Реклама -